A webáruház használatával jóváhagyja a cookie-k használatát, a cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. További információ...

Biola Naturissimo Tini gél 30ml

4.602 Ft

Termék információk

A kamaszkor elég nehéz időszak, hát még, ha a gyerkőc bőre problémás.
A Biola
Naturissimo Tini gél zsíros, problémás bőrre készült, hogy segítse a kamaszkori érzékeny arcbőr ápolását.

A Biola Naturissimo Tini gél kiváló gyulladáscsökkentő, faggyútermelést csökkentő és antiszeptikus hatású illóolajokat nagy mennyiségben tartalmazó gél, amely a biotin, E-vitamin hatására erősen mérsékli a kamaszkori bőrpanaszok kifejlődését és regenerálja, nyugtatja a bőrt. otthoni alkalmazása preventív hatást eredményez.
Parfümöt nem tartalmaz.

A Biola Naturissimo Tini gélben felhasznált gyógynövények illóolajai az aromaterápiában és a szakirodalomban is régóta ismertek és a zsíros, problémás arcbőr ápolására ajánlottak.

A pattanásos, mitesszeres bőr ápolására kiválóan alkalmas gél, amely a benne lévő fitoterápiás hatóanyagok, valamint a Biotin és E-vitaminok a faggyúmirigyek normalizált működését támogatják. Az allantoin segíti a hámréteg regenerációját.

Alkalmazása: Az arclemosó gél használatát követően vékony rétegben visszük fel napi 1-2 alkalommal az ápolandó bőrfelületre.

A Biola Naturissimo Tini gél magyar fejlesztésű és gyártású natúrkozmetikum, melynek összetevői magas arányban ökológiai termesztésből származnak, nem tartalmaznak szintetikus adalékokat, kőolajszármazékokat, parabéneket és tartósítószereket, SLS-t és genetikailag módosított szervezeteket.

Összetevők (INCI): AQUA, COCO GLUCOSIDE, GLYCEROL, HYDROXYETHYL CELLULOSE, CHAMOMILLA RECUTITA EXTR.*, PETROSILIUM HORTENSE OIL, THYMUS VULGARIS OIL *, CITRUS MEDICA LIMONUM OIL, JUNIPERUS COMMUNIS OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, SALVIA OFFICINALIS OIL, CUCURBITA PEPO SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, ARCTICUM MAJUS EXTR., ALLANTOIN, XANTHAN GUM, FOENICULUM VULGARE EXTR., ORIGANUM VULGARE EXTR.,  LEPTOSPERMUM SCOPARIUM OIL, SALIX ALBA EXTR., BENZYL ALCOHOL, BENZOIC ACID, SORBIC ACID, BIOTIN, CITRUS GRANDIS OIL

Vásárlói vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.